АНОНС. Громадські слухання з обговорення проекту «Детального плану території в районі вул. Паркової в м. Дрогобич»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 15.12.2011 №512 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації в м. Дрогобичі», Дрогобицька міська рада інформує про проведення громадського слухання з обговорення: проекту «Детального плану території в районі вул. Паркової в м. Дрогобич».

Громадянам звертатись із «пропозиціями» і «зауваженнями» з 04.07.2016 р. до 15.07.2016р. Пропозиції (зауваження) громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Громадські слухання з обговорення проекту «Детального плану території в районі вул. Паркової в м. Дрогобич» відбудуться 15 липня 2016 року о 14.00 год. в залі засідань міської ради (кабінет 49).

Для ознайомлення з проектом «детального планування» в приміщенні фойє міської ради (пл. Ринок, 1, перший поверх) вивішено стенд з графічними матеріалами та встановлена скринька для «пропозицій» і «зауважень».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні