АНОНС. 9-10 червня у Дрогобичі відбудеться доброчинний фестиваль квітів «Drohobych Flower Fest»

6 Червня 0:00

https://www.youtube.com/watch?v=2w642Mfnpog

Запрошуємо відвідати Drohobych Flower Fest. Подія відбуватиметься 9-10 червня 2018 року в м. Дрогобич, на території відпочинкового комплексу «Залісся».

Це перший в регіоні квітковий фестиваль такого масштабу! DFF – це свято краси та добра! 10 команд флористів з різних куточків Західної та Центральної України будуть творити захоплюючі інсталяції з 30-ти тисяч троянд та інших квітів.

Захід носить доброчинний характер, так як всі вилучені кошти за вхідні квитки будуть спрямовані на закупівлю апарату підтримки життєдіяльності в реанімацію дрогобицької дитячої дікарні.

На мальовничому березі дрогобицького моря, серед затишного узлісся унікальні композиції-фотозони не залишать байдужою жодну людину. Наш фестиваль розпочинає літні мироприємства в професійному житті національних квітникарів і внесений в календар подій Асоціацією українських флористів.

DFF – це сімейне свято, яке розважить своїх відвідувачів дитячими та дорослими майстер класами, вокальними та хореографічними виступами, спортивними та модними показами. В родині кожен знайде собі заняття до снаги. На фестивалі ви зможете пригоститись смачними наїдками, скуштувати вина та інших напоїв. І яке ж свято на Заліссі без морозива.

Кульмінацією дійства буде встановлення рекорду України: «Найбільша кількість заплетених з трояндами кіс». Трояндова ніжність злиється з красою української дівочої коси, щоб прославити Дрогобич як місто квітів!

Фестиваль проходить в рамках стратегії підготовки до конкурсної програми «Культурна столиця Європи 2024» і має на меті збільшити туристичну зацікавленість як до міста так і до його культурно-історичної спадщини.

Чат-бот Гаряча лінія