№ 1067 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення щодо забезпечення виконання заходів, пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та мобілізації людських і транспортних ресурсів в особливий період для забезпечення Збройних Сил України на 2018-2019 роки“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.01. 2018 року № 1067

Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки
місцевого значення щодо забезпечення виконання заходів,
пов’язаних із призовом громадян України на строкову
військову службу, військову службу за контрактом та
мобілізації людських і транспортних ресурсів в
особливий період для забезпечення Збройних Сил України на 2018-2019 роки

З метою необхідності розв’язання нагальних проблем які виникли на протязі 2014-2017 років у сфері мобілізаційної роботи та забезпечення повноцінної роботи Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (далі – ОРВК) з питань, де існує реальна потреба в матеріально-технічному забезпеченні ОРВК за тими напрямами, де спостерігається дефіцит ресурсів з державного бюджету, а саме, із забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку щодо призову громадян України на строкову військову службу, військово-патріотичного виховання молоді, готовності до проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів в особливий період для забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань (далі – ЗСУ).
Відповідно до вимог Законів України, якими встановлені правові основи та визначені делеговані повноваження органів місцевого самоврядування з питань сприяння ЗСУ у сфері мобілізаційної та оборонної роботи, а саме ст. 36 «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», ст. 43 ч.2 «Про військовий обов’язок і службу», враховуючи звернення військового комісара ОРВК від 08.12.2017 №3009 щодо винесення на розгляд сесії Дрогобицької міської ради «Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення щодо забезпечення виконання заходів, пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та мобілізації людських і транспортних ресурсів в особливий період для забезпечення Збройних Сил України на 2018-2019 роки» (далі – Програма), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму мобілізаційної підготовки місцевого значення щодо забезпечення виконання заходів, пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та мобілізації людських і транспортних ресурсів в особливий період для забезпечення Збройних Сил України на 2018 – 2019 роки, згідно з додатком.
2. Моніторинг та організацію виконання Програми покласти на виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.
3. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) виділити кошти на виконання Програми з місцевого бюджету в межах затвердженого бюджету на 2018 рік..
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну діючу комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні