№ 871 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження «Положення про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва» у відведеному кварталі забудови відповідно до Детального плану території в районі вулиці Паркової у місті Дрогобичі“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХУІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 жовтня 2017 року № 871

Про затвердження «Положення
про порядок виділення
громадянам земельних ділянок
для індивідуального житлового будівництва»
у відведеному кварталі забудови відповідно до
Детального плану території в районі
вулиці Паркової у місті Дрогобичі

З метою врегулювання порядку надання земельних ділянок громадянам у місті Дрогобичі, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 74 від 14.09.2017р.), керуючись статтями 12, 116, 118 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Затвердити «Положення про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва» у відведеному кварталі забудови, у якому планується проводити роботи з проектування та забудови інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до Детального плану території в районі вулиці Паркової у місті Дрогобичі, згідно з Додатком.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: