№ 867 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про затвердження технічної документації з визначення частки площ земельних ділянок “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХУІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 жовтня 2017 року № 867

Про затвердження
технічної документації з
визначення частки площ
земельних ділянок

Розглянувши заяви та матеріали по розрахунку частки площ земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 70 від 30.08.2017р.), керуючись статтями 12, 186 Земельного кодексу України, відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити технічну документацію з визначення частки земельної ділянки для здійснення плати за землю:
1.1. Гелетканич Світлані Ярославівні, прож. на вул. Спортивна, 44, земельну ділянку площею 14 кв.м. та площею 4 кв. м. на вул. Грушевського, 101, для обслуговування нежитлових приміщень.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести зміни у земельно – облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: