ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХХУ сесія сьомого скликання

від 30.08.2017 року № 821

Про внесення змін в додаток до рішення Дрогобицької

міської ради від 29 грудня 2015 року № 80

«Про затвердження цільової програми

захисту населення і території міст Дрогобича

та Стебника від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру

на 2016 – 2020 роки»

З метою захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки та послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності території міст Дрогобича та Стебника від наслідків таких ситуацій та звернення начальника 2 спеціального центру швидкого реагування  ДСНС України № 1295 від 27.07.2017 року, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 03.08.2017 № 45), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення Дрогобицької міської ради №80 від 29 грудня 2015 року та затвердити його в новій редакції, що додається.
  2. Вважати таким що втратив чинність додаток 1 рішення Дрогобицької міської ради №80 від 29 грудня 2015 року.
  3. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2017 рік.
  4. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (М. Летнянчин).
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова                                                                             Т. Кучма