№ 745 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІІ позачергова сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 2 червня 2017 № 745

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи перевиконання дохідної частини спеціального фонду міського бюджету м.Дрогобича за підсумками 4-х місяців 2017 року, беручи до уваги залишок коштів на рахунках загального фонду міського бюджету на 01.01.2017 року, розглянувши листи щодо виділення коштів, з метою забезпечення співфінансування видатків, кошти на які передбачені за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та Державного фонду регіонального розвитку , враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _____2017 № ___), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2017 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2017 рік.
3. Придбання на умовах співфінансування сміттєвоза для збору та транспортування твердих побутових відходів, передбачене у додатку №4 цього рішення, не може бути підставою для виникнення будь – яких правових зобов’язань щодо приймання чи транспортування твердих побутових відходів з інших міст чи районів Львівської області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: