№ 43 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження умов проведення конкурсу соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі серед громадських організацій та громадських спілок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Від 06.03.2017 № 43

Про затвердження умов проведення
конкурсу соціально-культурних проектів
у м. Дрогобичі серед громадських організацій
та громадських спілок

На виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30.11. 2016 р. № 478 «Про затвердження «Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям, громадським спілкам на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі», керуючись ст. 27, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол №1 від 16.02.2017 р. засідання конкурсної комісії з відбору соціально-культурних проектів громадських організацій, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити умови проведення конкурсу соціально-культурних проектів у
м. Дрогобичі серед громадських організацій та громадських спілок (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток