37 випускників міст Дрогобича та Стебника нагороджено золотими та срібними медалями. ФОТО

27 червня 2018 року у музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулася урочиста церемонія вручення випускникам загальноосвітніх закладів Дрогобича і Стебника золотих і срібних медалей за високі досягнення у навчанні.

За традицією, яка склалася в останні роки, більшість винуватців свята одягли українські вишиванки. На дійство також завітали батьки, педагоги, родичі і друзі випускників.

Учасників урочистостей поблагословив у доросле життя отець Ростислав Мелех.

Начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петро Сушко привітав присутніх від імені міського голови та відділу освіти. Він подякував учням, батькам, вчителям за спільну працю, завдяки якій цьогоріч Дрогобич знову посів перше місце на Львівщині за кількістю переможців та призерів всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

Відтак Петро Ярославович зачитав наказ відділу освіти про нагородження вихованців загальноосвітніх навчальних закладів золотими і срібними медалями. Під щедрі оплески їм вручили медалі та квіти, з якими організаторам посприяло підприємство «Тандем».

Зазначимо, цьогоріч нагороджено срібними медалями 21 випускника, золотими — 16.

Імена випускників, котрі науковими, мистецькими та спортивними досягненнями прославили рідне місто, поповнили «Книгу пошани Дрогобича». Юні таланти залишили у цій книзі свої підписи.

А ще грамотами міського голови нагородили тепер уже колишніх одинадцятикласників, які здобули максимальний результат у 200 балів з предмету під час складання ЗНО.

На завершення свята усім присутнім подарували концертну програму за участю танцювальних колективів та вокалістів шкіл міста.

«37 медалей — це гідний показник. Перш за все — це заслуга випускників, однак це й показник роботи освітян міста Дрогобича.

Дорогі випускники, пам`ятайте, що саме у стінах своєї рідної Дрогобицької школи ви отримали безцінні знання та досвід, які обов’язково допоможуть вибрати правильну дорогу в житті. Вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості і ви твердо крокуватимете до обраної мети та реалізуєте свої здібності й таланти. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної домівки, а набуті знання й уміння у обраних вами вищих навчальних закладах ви вміло спрямуєте на благо рідного міста!», — коментар міського голови Дрогобича Тарас Кучма.

За матеріалами Ярослава ГРИЦИКА
Фото автора

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні