30 реалізованих проектів термомодернізації у Дрогобичі, — результати співпраці ОСББ, міської ради та Проекту ЄС/ПРООН

У понеділок, 5 лютого, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбувся круглий стіл за участю керівників об`єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Дрогобич, обласних координаторів проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ігоря Назара та Ірини Галайко, представників КУ «Інститут міста» та відділу економіки.

Участь у круглому столі на тему «Підсумки реалізації у Дрогобичі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» взяв також міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У ході заходу головний спеціаліст відділу економіки ДМР Уляна Кметик повідомила про результати співпраці Дрогобича та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований громаду» впродовж 2015-2017 років.

За словами Уляни Кметик, у Дрогобичі вдалося реалізувати 26 мікропроектів ОСББ у напрямку тепло- та енергозбереження на загальну суму 5,8 млн грн, з них 3,306 млн грн. — кошти ЄС/ПРООН «МРГ», 2,203 млн грн — кошти міського бюджету та 464 тис грн — кошти ОСББ.

Окрім цього, впроваджено енергозберігаючі заходи у двох дошкільних навчальних закладах ДНЗ №24 «Смерічка» та №29 «Дюймовочка».

У вересні 2016 відбулося офіційне підписання тристоронніх угод пілотного проекту комплексної термомодернізації будинків, у межах якого було проведено термомодернізацію двох будинків ОСББ «Трускавецька, 17» та ОСББ «Терем-4» вул. Самбірська, 92 на загальну суму 8,5 млн грн.

Термомодернізація будинків призвела до економії об’єму спожитого газу за три місяці з листопада по січень 2016-2017 та 2017-2018 років на 55% у ОСББ «Трускавецька, 17» та 56% — ОСББ «Терем-4».

Також керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка повідомив присутнім керівникам ОСББ про можливості термомодернізації будинків у межах банківської програми кредиту для ОСББ, до співвіфінансування якого залучатимуться кошти ОСББ, обласного та міського бюджетів.

Свою чергою міський голова Тарас Кучма зазначив, що з міського бюджету можливо було б виділити 5 млн грн для реалізації такої програми щорічно.

На завершення зустрічі Тарас Кучма відзначив керівників ОСББ за їх вміння брати на себе відповідальність і успішно реалізовувати проекти, роблячи внесок у розвиток міста, а відтак координаторам Проекту ЄС/ПРООН та усім, хто долучився до роботи.

Відтак міський очільник спільно з координаторами Проекту ЄС/ПРООН вручив учасникам засідання сертифікати, які засвідчують участь у Проекті.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні