3 мільйони гривень з міського бюджету виділили на виплату зарплат медикам Дрогобича, — рішення сесії ДМР

У четвер, 12 квітня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутатським корпусом було прийнято рішення про виділення з міського бюджету 3 мільйонів гривень на виплату заробітніх плат медикам міста.

Як проінформувала начальник фінансового управління ДМР Оксана Савран, дефіцит медичної субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Дрогобича на 2018 рік становить 43 мільйони гривень і це тільки на виплату заробітніх плат медикам, не кажучи про закупівлю медикаментів.

«Як і минулого року дефіцит державної медичної субвенції є дуже великим, але медики не можуть залишатися без заробітніх плат, тому ми повинні зараз виділити кошти з міського бюджету та скерувати їх на виплату заробітних плат медикам Дрогобича», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час засідання сесії.

Також міський очільник зазначив, що за результатами судових засідань станом на сьогодні до міського бюджету Дрогобича надійшло 1 мільйон 300 тисяч гривень міжбюджетних трансфертів за пролікованих хворих від Дрогобицького району, однак загальна сума заборгованості є набагато більша.

Нагадаємо, у 2017 році на виплату заробітних плат медикам з міського бюджету було виділено близько 33 мільйонів через недофінансування медичної галузі Дрогобича з держбюджету на загальну суму 36 мільйонів 500 тис грн.

У 2016 році на медичну сферу задля виплати заробітних плат з міського бюджету було скеровано близько 28 мільйонів 400 тисяч гривень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні