№ 270 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 23.11.2017 № 270

Про оголошення конкурсу з перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування у м. Дрогобичі

Відповідно до п. 12 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями), з метою покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень та визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Дрогобичі на конкурсних засадах, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Оголосити конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі на об’єкт конкурсу та умовах, викладених згідно додатку № 1.
2. Створити робочу групу з працівників виконавчого комітету для перевірки достовірності одержаної від перевізників претендентів інформації, підготовки матеріалів для проведення засідання міського конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування та документів за результатами конкурсу, підготовки договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів в складі згідно додатку № 2.
3. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу згідно додатку № 3.
4. Організаційному відділу розмістити оголошення про конкурс в друкованому засобі масової інформації та офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради в найкоротший термін з моменту прийняття цього рішення.
5. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради провести оплату розміщення оголошення в друкованому засобі масової інформації згідно виставленого рахунку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні