Звіт директора КП «Муніципальна варта» Євгена Блонського за 2018 рік

Звіт директора КП «Муніципальна варта» Євгена Блонського за 2018 рік

Сьогодні, 28 лютого, відбулось засідання XLVІ сесії Дрогобицької міської ради VII скликання, під час якого заслухано звіт директора КП «Муніципальна варта» ДМР Євгена Блонського.
Очільник «Муніципальної варти» розповів про пророблену протягом минулого, 2018 року, роботу та поділився планами щодо розвитку очолюваного ним підприємства на 2019 рік., відповів на численні запитання депутатів. Нижче приводимо повний текст звіту.

КП «Муніципальна варта» щоденно здійснює контроль та проводить заходи щодо протидії торгівлі у невстановлених місцях, контроль за розміщенням зовнішньої реклами на території міста, контроль за станом благоустрою суб’єктів господарювання відповідно до вимог чинного законодавства. У випадку виявлення порушень інспектори «Муніципальної варти» поводять роз’яснювальні роботи та складають приписи. Якщо після цього суб’єкт господарювання не усуває порушення, то на нього складається протокол. Документи направляються на розгляд адмінкомісій при міській раді, до суду.
За період з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р. інспекторами «Муніципальної варти» оформлено 160 приписів, за фактом вчинення адміністративних правопорушень передбачених ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою території населених пунктів». З них 120 приписів усунуто особами, які спричинили дані правопорушення добровільно після проведення роз’яснювальної роботи інспекторів, що забезпечило надходження в бюджет міста в сфері розміщення реклами 340 000 грн. В результаті закінчення терміну на виконання решти приписів за фактом вчинення адмінпорушень було оформлено протоколи за ст. 152 КУпАП.
Відповідно до переліку статей визначених п.2 ч.1 ст.255 КУпАП та Рішення виконавчого комітету ДМР № 70 від 16.03.2017 р. інспекторами КП «Муніципальна варта» ДМР складено протоколи про адміністративні правопорушення та оформлено 155 адміністративних справ, з них 21- перевищення норм утилізації сміття, 43 розміщення рекламних носіїв без відповідного дозволу, 91 за ст. 152 КУпАП на загальну суму 51 100 грн. Кількість винесених постанов 70.
Інспекторами КП «Муніципальна варта» ДМР складено 101 рапорт, з них 29 пов’язаних з викликами поліції та карети швидкої медичної допомоги, 26 рапортів щодо належного утримання та раціонального використання об’єктів благоустрою, попереджено та надано допомоги в розкритті 26 кримінальних злочинів.
Зафіксовано 32 торговельні об’єкти, які провадять діяльність через дрібну, дрібно-роздрібну торговельні мережі без оформленого відповідно до встановлених законодавством вимог, торговельного патенту, ліцензії, сертифікату відповідності на продукцію, яка підлягає обов’язковій сертифікації.
Забезпечено охорону публічного порядку на 33 загальноміських заходах.
Опрацьовано та задоволено 19 звернень мешканців м. Дрогобич.
На розгляд скеровано 24 службові записки щодо неналежного утримання та раціонального використання об’єктів благоустрою, порушень у сфері Правил благоустрою м. Дрогобич, та не опрацювань комунальних служб.
Згідно рішення міського голови щодо надання допомоги КП «Муніципальна варта» ДМР в охороні громадського порядку у зв’язку із введенням в Україні правового режиму військового стану, на цей період затверджено та продовжено час чергування інспекторами до 22.00 год., з власної ініціативи було впроваджено цілодобове чергування відеоспостереження центральної частини міста.
Цілодобовий моніторинг зведених на єдиний пульт камер відеоспостереження не припиняється й досі, і це вже принесло перші плоди: було попереджено ряд правопорушень.
У грудні 2018 р. було забезпечено охорону садочку №26 «Калинка», м.Стебник, де великими зусиллями було припинено неправомірні дії щодо проникнення сторонніх осіб на територію та приміщення.
На зароблені в 2018 році кошти від пропускного режиму проведено співфінансування встановлення боларду для контролю за в’їздом на центральну площу.
Для більш ефективного реагування на порушення, як громадського порядку так і у сфері благоустрою, нами розроблено маршрути патрулювання найбільш потенційно небезпечних ділянок центру та прилеглих до нього територій міста.
На виконання розпорядження міського голови від 27 грудня №634 «Щодо попередження загибелі людей від переохолодження» на зимовий період, коли температура опускалася до «-15» градусів і нижче, спільно із Відділом охорони здоров’я, Управлінням праці і соціального захисту населення, громадським формуванням «Варта» відділом Дрогобицької поліції, працівники «Муніципальної варти» щоденно з 18.00 до 22.00 год. були задіяні у соціальному патрулюванні. В процесі проводилась роз’яснювальна робота на предмет розпивання спиртних напитків неповнолітніми особами. Людей без постійного місця проживання патрульні направляли в ГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата».
На даний час КП «Муніципальна варта» надає послуги денної фізичної охороні Загальноосвітній школі №1 м.Дрогобич.
У вівторок, 26 лютого, КП «Муніципальна варта» уклала Меморандум про співпрацю із Дрогобицьким відділом поліції ГУ Нацполіції у Львівській області.
Співпраця буде спрямована на об’єднання зусиль щодо зміцнення публічної безпеки і порядку в місті Дрогобич, підвищення ефективності протидії злочинності, захисту прав і свобод людини, вжиття заходів з благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності дрогобичан та гостей міста, сприяння у вирішенні інших питань необхідних для забезпечення захисту життя громадян та Конституційного ладу.
Крім того, Меморандумом передбачено здійснення спільного патрулювання і виставляння постів на вулицях, майданах, дошкільних та навчальних закладів, а також у місцях можливої появи порушників, участі в забезпеченні охорони публічного порядку під час проведення масових заходів, погоджених у випадках, передбачених законодавством, з виконавчими органами місцевих рад.
Плани на 2019 рік
В наших найближчих планах – взяття під цілодобову охорону Дрогобицької міської лікарні №1, що по вул.Шептицького та прилеглих територій.
Також вивчаємо питання щодо надання пультової охорони первинній ланці медицини міста.
Щоб правильно оцінювати оперативну обстановку в місті, плідно співпрацюючи з підрозділами Національної поліції, Державною службою охорони, невідкладною допомогою, іншими службами, маємо на меті створити службу швидкого реагування.
Це група з 3-4 фахівців із відповідним досвідом роботи, професійними навиками та вмінням надавати першу медичну допомогу. Також ці люди мають право застосовувати спецзасоби та травматичну зброю. Мета групи – оперативно реагувати на надзвичайні ситуації в місті. Але, так як на 2019 рік для діяльності КП «Муніципальна варта» було прийнято значно менший бюджет, аніж планувалося, утримання такої групи наразі неможливе.
Маємо намір взяти на належне утримання та охорону парк ім. Б.Хмельницького в межах передбачених на це міським бюджетом коштів.
Ми вийшли з ініціативою щодо охорони комунальних підприємств Дрогобича. Для цього було направлено листи на адресу всіх керівників з пропозицією вивчити можливість залучити «Муніципальну варту» до охорони комунального майна.
Спільно із ІТ-сектором міської ради ми працюємо над створенням електронного документу. Це дасть змогу використовувати записи із камер відеоспостереження для доказів у судах.
В планах також, при належному фінансуванні, запровадити цілодобове патрулювання міста, включаючи й найбільш віддалені криміногенні райони.
В подальшій діяльності ми й надалі будемо вести боротьбу з незаконною торгівлею підакцизними товарами та ліквідацією алкоточок; підтримуватимемо правопорядок в центрі та інших мікрорайонах Дрогобича в місцях паркування автотранспорту, несанкціонованої вуличної торгівлі, ведення незаконного будівництва, незаконно захоплених територій, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, пошкодження об’єктів благоустрою міста і незаконною рекламою, а також продовжимо профілактичну роботу з населенням задля запобігання порушення законодавства.
Найбільшою проблемою в нашій діяльності є нестача коштів. Це не дає можливості в повному обсязі врахувати всі зауваження щодо покращення роботи. Окрім цього, із-за низьких зарплат ( у 2018 році охоронець отримував на руки 3400 грн., а інспектор 4400 грн.), маємо велику плинність кадрів.
Тому прошу депутатський корпус підтримати наші ініціативи, особливо у пункті створення групи швидкого реагування, яка буде дуже корисна місту.
Для координації наших подальших дій та врахування зауважень, пропоную раз у квартал спільно із депутатами проводити круглий стіл.
На завершення хочу сказати, що ми, «Муніципальна варта» м.Дрогобич, розраховуємо на вашу підтримку та розуміння. Віримо, що разом із вами, ми наведемо належний порядок у нашому місті.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні