Зустріч з поетесою

20 травня 2019 р. в Дрогобицькій ЗОШ № 10 відбулася зустріч учнів 8-А та 8-Б кл., вчителів, батьків із сучасною українською поетесою, нашою родачкою Любов’ю Проць. Поезія Любові Проць – відчуття ритму в усіх його проявах і водночас – власної причетності до нього. Відчуття краси світу, трепетна ніжність і пекучий гнів, глибокий сум і вибухова радість, серйозні почуття і легка іронія – на таких контрастах побудована творчість талановитої поетеси. Ця зустріч == спроба торкнутися таїни поетичного слова.

Учні 8-А кл. ( Ковба В., Мороз О., Чайківська С., Войтків Н., Гнатишин А., Візор Д., Балко 3., Вахів С., Дзіндзюра А., Петрах X., Васюнець Ю.) проникливо і з глибоким душевним розумінням читали напам’ять вірші поетеси. У виконанні Катрусі та Дмитра Шулдак (художній керівник Савчин Г.В.) прозвучала пісня «Чорнобривці», а також у супроводі скрипки Земка В., учня 8- Б кл. та флейти  і Балко 3., учениці 8-А кл. учасники зустрічі мали приємність насолоджуватися прекрасною мелодією «Танго».

Надзвичайно цікавим був виступ поетеси, Любові Проць. Вона звернулася до всіх присутніх з такими словами: « Знаю, там, на небесах уже написана книга інша – нашого майбутнього. Прошу Господа, щоб сторінки у ній були світлі, сонячні, щасливі…»

Організатор зустрічі – вчитель зарубіжної літератури Мелько Катерина Михайлівна.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні