«Золота осінь» у Гімназії №10 ім. Євгена Коновальця м. Дрогобича

І знову дорога кличе в мандри… Ізнову ми помандрували…

06.09.19 року учні 6-8 класів разом зі своїми вчителями та адміністрацією Гімназії відвідали Зашків – родинне село полковника Є. Коновальця на Жовківщині, – адже саме ім`я  цього визначного діяча носить наш навчальний заклад.

Музей, криївка, сонячні осінні краєвиди Зашкова, веселі розваги, повні груди свіжого повітря – і все це разом, дружною шкільною родиною!

А ще ми побували у ведмежому притулку «Домажир» – унікальному реабілітаційному притулку де в умовах, наближених до природних, проживають бурі ведмеді.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з життям цих велетнів та призадуматися над ставленням людини до природи, частинкою якої вона ж і є.

Вже традиційне у нашій Гімназії свято «Золота осінь» подарувало нам багато позитиву, корисних інформації та дружнього родинного спілкування.

Хочеться побажати усім нам щасливого нового навчального року. А ще – багато подорожей, нових знань та плідної праці.

Педагог – організатор Олена Литвин, та вчителі та адміністрація гімназії: Харитонова Н.Ю., Єльчанінова І.П., Дулиш Г.О., Вінсковська М.М., Стримецька Г.А., Захарія Л.А., Маркевич О.Я, Суховерська О.М., Коломієць Ю.В., Паньків Н.Я, Яцик О.І., Іванус І.М.,Лівчак І.М.