Збережемо життя заради майбутнього

17 квітня в Дрогобицькій спеціалізованій школі №2, як і в усіх загальноосвітніх закладах міста,  пройшов День цивільного захисту. В його ході проведено лекторій для старшокласників, на якому вчитель Качмарик І. М. нагадав учням, які завдання виконують сили ЦЗ, надав узагальнену інформацію про надзвичайні ситуації різного характеру, навів приклади НС природного та техногенного характеру, які виникли в цілому в державі, в області та в м. Дрогобичі. Начальник цивільного захисту школи Панькевич Л.І. закликала учнів та педагогів на організоване і активне проведення Дня ЦЗ.

Вчителі Владика М. П., Гулянович С. Т., Федак О. Р., Тришневська О. О. цікаво, з використанням плакатів та малюнків організували відкриті уроки  в 3-х класах. Учні 6-В класу (вчитель Химич Г.О.) на відкритому уроці ознайомились з природними стихійними лихами, які характерні для нашої місцевості, та можливими наслідками для природи.

У школі були організовані виставки зразків бойової техніки, плакатів і малюнків на тему ЦЗ, змагання на тему «Стихійні лиха. Правила безпечної поведінки під час стихійного лиха» (вч. Савшак С.Я.), працювали ланки пожежогасіння, медико-санітарної допомоги. З учнями 4-х та 7-х класів вчителі фізкультури Фляга І.С. і Дундер М.П. провели змагання у вигляді комбінованої естафети.

П’ятикласників захопив урок-квест «Веселий спосіб навчитись запобігти надзвичайним ситуаціям», де вони ознайомилися із правилами безпечної поведінки під час різних природних явищ (землетрус, повінь, буревій). Командна гра навчила учнів розвивати логічне мислення, образну уяву та почуття взаємодопомоги, дисциплінованості, відповідальності за свої дії.

Представником служби з надзвичайних ситуацій І.А. Слуцьким проведення Дня ЦЗ в другій школі оцінено на   «відмінно».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні