Заява фракції політичної партії “Громадянська позиція” в Дрогобицькій міській раді

Шановні депутати і виборці Дрогобича!

         Протягом часу діяльності Дрогобицької міської ради діючого скликання, депутатський корпус і виборці  Дрогобича можуть спостерігати за тим, як діє владна виконавча гілка.
До депутатського корпусу, за великим рахунком, важко пред’явити вагомі претензії оскільки робота депутатів, якщо є не ідеальною, то чітко контрастує в кращий бік, на фоні бездіяльності або нефаховості виконавчої гілки влади, яку очолює міський голова Т.Кучма. Саме завдяки роботі депутатів місто зберігає, хоч і примарні, надії на покращення інвестиційного  та соціально-економічного  іміджу. Саме депутатські комісії змушені виправляти прорахунки мера, щоб пом’якшити удар по дрогобичанам  і сприяти наповненню міської скарбонки. Адже, хаотичні та непродумані кроки міського голови не на користь громади призводять до того, що в місті загострюється соціально – економічна ситуація, що ризикує перерости в пряме протистояння між владою та місцевою громадою. В місті все частіше можна почути від пересічних містян про початок актів громадянської непокори.

Такому становищу сприяють прояви корупційних явищ, адмінресурсу, цензури, непотизму і непрозорості в прийняті кадрових рішень , які  призвели до того, що рівень довіри до дрогобицької влади стрімко скочується до “нуля”. І в першу чергу, це стосується дій міського голови, який або не володіє ситуацією в місті через некомпетентність, або саботаж рішень його підлеглими,  або через ймовірну керованість  третіми особами.

Призначення на посади осіб не за фаховими здібностями, а за наближеністю до мера; прийняття волюнтаристських рішень, коли одноосібно подаються судові позови проти місцевих підприємців, що шкодить інвестиційно-економічному іміджу міста;  нехтування думкою окремих громадян і трудових колективів – ось неповний перелік того негативу, який нині панує в Ратуші.  При цьому часто це робиться без зрозумілих для здорового глузду аргументів.

Прямим порушенням  Статті 3 Конституції України є випадки,  коли міський голова Дрогобича  привселюдно ображає  громадян лайливими словами – “ватники, фашисти, уроди, ушльопки  та інші”, що само по собі є  порушенням не лише  Основного Закону, але і основ християнської моралі, бо зачіпає честь і гідність громадян. І це лунає в бік мешканців міста Магдебургського права, які до того ж  є виборцями та платниками податків і утримують чималу армію чиновників.

Ми, звертаємось до депутатів міської ради з тим, щоб разом працювати на благо міста і його мешканців, при цьому пам’ятати, що всі рішення прийняті сесіями ради будуть тим лакмусовим папірцем за яким виборці оцінюватимуть на фініші каденції нашу роботу. Пам’ятайте,  міський голова в будь-яку мить “вийде з гри” ( добровільно чи під тиском місцевої громади)  і при цьому не забуде перекласти всі свої прорахунки на депутатів, оскільки саме обранці приймають рішення на сесіях.

Фракція політичної партії “ Громадянська позиція ” не може стояти осторонь і мовчати на випадки свавілля влади і  заявляє, що вона була і залишається на боці громадськості міста, а тому відмежовується від всіх невиправданих, а іноді і протиправних висловлювань, дій та рішень міського голови і його команди.

Виходячи з вищевикладеного, фракція партії “Громадянська позиція” завляє про перехід в демократичну опозицію до Дрогобицького міського голови.

Разом з тим, ми залишаємось відкритими до конструктивної співпраці з усіма фракціями політичних сил представлених, як  в  міській раді , так і позапарламентськими демократичними громадсько-політичними обєднаннями.

Сподіваємось,  наша принципова громадянська позиція спонукатиме виконавчу гілку влади на чолі з п. Кучмою до негайного  виправлення зроблених помилок та прорахунків, а також  об’єднає  всі здорові громадсько-політичні сили навколо ідеї розквіту  Дрогобича.

Прийнято на зборах активу ДМО  політичної партії “Громадянська позиція”.

11.05.2016 року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні