Завдяки пильності громадян та е-сервісу «Відкрите місто» у Дрогобичі демонтують незаконно встановлений МАФ на вул. Є.Коновальця

ФОТО з мережі Інтернет

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради своїм рішенням зобов`язав мешканця житлового будинку на вул. Є. Коновальця, 14 у Дрогобичі демонтувати самовільно та незаконно встановлену малу архітектурну форму у вигляді навісу та бетонної стяжки.

Як відомо, про незаконно встановлений МАФ на вулиці Є. Коновальця, 14 навпроти першого під`їзду повідомили самі мешканці, надіславши звернення до Дрогобицької міської ради через електронний сервіс «Відкрите місто».

Факт незаконного встановлення малої споруди було підтверджено також відділом містобудування та архітектури ДМР.

Відтак, на підставі звернення мешканців будинку, що на вул. Є. Коновальця, та висновком відділу містобудування та архітектури ДМР Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради зобов`язав громадянина, разом з тим і мешканця цього ж будинку, який незаконно спорудив малу архітектурну форму, до 12 грудня 2018 року демонтувати самовільно встановлену малу архітектурну форму та відновити благоустрій.

Відповідно до рішення, у випадку не виконання вищезазначеним громадянином зобов`язань демонтаж споруди доручено провести КП «Комбінат міського господарства» та залишити малу архітектурну форму на збереження у комунальному підприємстві.

За дотриманням громадського порядку під час демонтажу стежитимуть поліцейські Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області.

Повернути малу архітектурну форму власник зможе лише за умови повного відшкодування витрат, затрачених на демонтаж та зберігання малої архітектурної форми.

Зацікавленість статтею
[Всього: 9 Середня оцінка: 3.8]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні