Заслужений артист України Ігор Богдан планує дати Різдвяний концерт у Дрогобичі. ВІДЕО


Через місяць в Україні відзначатимуть найвеличніше християнське свято — Різдво Христове. В ході Різдвяних святкувань поєднати молитву та коляду у форматі духовного концерту планує заслужений артист України Ігор Богдан.

У п’ятницю, 7 грудня, у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція Ігоря Богдана, в ході якої заслужений артист України поспілкувався з місцевими журналістами на тему «Різдво Христове та Україна».

Як зазначив Ігор Богдан, з благословення Блаженнішого Святослава Шевчука (УГКЦ), в межах Різдвяних святкувань заплановано низку концертів у храмах Львівщини та у Патріаршому Соборі у Києві.

Сьогодні Ігор Богдан проводить зустріч з духовенством Дрогобича, аби такий концерт організувати у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці.

Окрім того, Ігор Богдан поділився планами щодо концертного туру з нагоди його 65-ліття, який планує організувати влітку 2019 року.

«Якщо ж нам вдасться організувати концерт з нагоди Різдва Христового у Дрогобичі, то щиро запрошую усіх взяти участь, адже ми повинні разом творити українську культуру, пропагувати українську пісню, українську коляду. А найкраще дух Різдва Христового відчувається у Божому храмі», — зазначив Ігор Богдан.

Зацікавленість статтею
[Всього: 6 Середня оцінка: 3.8]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні