Заходи «Ні – зарплаті в конвертах!»

У Дрогобицькому МРЦЗ  розпочалось проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Щоденно до 02.10.2018р. у центрі зайнятості заплановано проведення профінформаційних семінарів для населення «Легальна зайнятість», мета яких –  розкриття переваг легального працевлаштування, застереження учасників семінару від шахрайства при працевлаштуванні. На інших семінарах для безробітних також  розглядається питання легальної зайнятості та роздаються листівки «Ні»- зарплаті в конвертах!». До заходів долучається  представник   «Дрогобицьке  бюро правової допомоги», котрий  особливу увагу зосереджує на схемах шахрайства при працевлаштуванні та роз’яснює основні аспекти укладання трудової угоди з роботодавцем.  П.Габрівський   наголошує  про користь працевлаштування працівника саме на підставі трудового договору, який регулюється КЗпПУ  та  котрий  підпадає під  Закон про охорону праці.  Для того щоб проінформувати більшу кількість громадян про переваги легальної зайнятості планується проведення виїзних  акцій центру зайнятості, під час яких будуть  роздавати  інформаційні листівки та ознайомлювати  населення з наявними вакансіями на ринку праці. Інформація про переваги легальної зайнятості  розміщується і у місцевих ЗМІ – місцевій газеті «Вільне Слово», «Медіа Дрогобиччина»,   транслюється на  радіо «Франкова земля» та ТРТ « Твоє радіо».

Іванна Кушнір – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості