Заборгованість зі сплати ЄСВ у Дрогобичі та Стебнику становить 30,92 млн. гривень


22 травня фахівці сектору з питань праці, відділу економіки Дрогобицької міської ради спільно із представниками фіскальної служби, центру зайнятості та пенсійного фонду на засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення обговорили питання заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Своєчасна сплата суб’єктами господарювання єдиного соціального внеску — одне із ключових актуальних питань, контроль за виконанням якого покладений сьогодні на Державну фіскальну службу.

Станом на 1 травня 2019 року заборгованість зі сплати ЄСВ у м. Дрогобичі та Стебнику становить 30,92 млн. грн., в тому числі понад 12 млн. грн. — борг фізичних осіб-підприємців.

За результатами спільного обговорення прийняте протокольне рішення та поставлено низку завдань відповідним службам, спрямованих на збільшення відсотка охоплення наявного боргу заходами примусового стягнення.

Вкотре нагадуємо роботодавцям про необхідність своєчасної та в повному обсязі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, необхідність погашення наявної заборгованості.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

Сектор з питань праці

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні