З нагоди Дня Державного Прапора України закликаємо дрогобичан вивісити національні прапори на будівлях, офісах та установах міста
![З нагоди Дня Державного Прапора України закликаємо дрогобичан вивісити національні прапори на будівлях, офісах та установах міста](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/2091588.jpg)
У четвер, 23 серпня, відзначатимемо День Державного Прапора України. Традиційно закликаємо керівників комунальних установ, власників приміщень, суб’єктів, які здійснюють господарську діяльність на території міста, вивісити державні прапори на будівлях, офісах та установах.