Юні парламентарі Дрогобича поділились враженнями від мандрівки країнами Прибалтики. ФОТО

22 Липня 0:00

Активні діти нашого міста, в тому числі представники Дитячого парламенту Дрогобича, діти учасників АТО нещодавно повернулись з цікавої захоплюючої мандрівки Прибалтикою.

Своми враженнями від поїздки діляться самі подорожуючі — юні парламентарі Дрогобича, зокрема Софія Бойко.

Враження: Нам було надзвичайно цікаво. Щодня насичений графік, цікаві гіди, доброзичливі люди.

В перший день ми потрапили до Науково-розважального центу АХХАА в Естонії. Було дуже цікаво. Найекстремальнішим було катання на велосипеді, який був на канаті 3 поверху. Дух захопило. Ілюзії, підйомники, порівняння легень людини, яка палить і яка не палить, світлофор, на червоному світлі якого лилась вода, музей аномалій і органів – і це лише малесенька частинка побаченого.

Все продумано до найменшої дрібнички

Ми занурились у світ хімії і фізики.

Наступні п`ять днів ми були у Латвії: прогулянки Ригою, Валміера, Смілтене; зустріч з послом України в Латвії Олександром Міщенком; мерією міста, в якому ми жили, басейн, боулінг, катання на серфі (спеціальна надувна дошка яка дає можливість розганятися і впевнено стояти на ногах, а пересуватися за допомогою весла), музеї, кінотеатр, огляд місцевого технікуму, фабрика, Балтійське море та багато іншого. У маленькому містечку за допомогою проектів побудували технікум з величезною територією, де багато приміщень для практичних занять. Учні в такому закладі мають великі можливості для вивчення різноманітних професій! Це дало поштовх нашому парламенту і ми зрозуміли, що грамотно продумана ідея може бути втілена!

Чистота:

Дуже чисто. Жодного сміття. І важливо те, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять і дбають про екологію. Гуляти по доглянутому парку набагато приємніше. Люди шанують багатство природи, порядок і підтримують своє рідне. Вони не дозволяють собі просто ідучи вулицею, кинути сміття десь у траву чи на дорогу.

Всі були привітними до нас і серйозно ставились. Ми відчули, що повні сил і спробуємо зробити наше місто ще кращим!

Дякуємо міському голові нашого міста та мерії міста Смілтене за таку можливість!

Софія Бойко, учасниця Дитячого парламенту Дрогобича

Чат-бот Гаряча лінія