Європа починається з кожного з нас!

Такий висновок зробили учні 9-х класів Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, які 15 травня 2019 року стали учасниками Всеукраїнського онлайн-уроку «Європа починається з тебе». Разом з нами цей урок переглядали учні з 2164 шкіл усієї України!!! Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе» спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

З вітальним словом до учасників звернулась віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка розпочала спілкування з питання до аудиторії «Хто себе з присутніх вважає європейцем?». Вона наголосила на тому, що ми маємо повернути себе на історичну мапу європейської цивілізації. І впевнено стверджувала, що разом ми це зробимо обов’язково!!!

Ведучим онлайн-уроку був відомий тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур . Учні почули про те, як було утворено Європейський Союз, на яких принципах і цінностях ґрунтується європейська демократія. Старшокласники мали змогу долучитися до обговорення про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні, як подолати корупцію, як сприймати інакшість.

Для нас це був новий і цікавий досвід!

      Заступник директора з навчально-виховної роботи Самойлик С.В.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні