Яку відповідальність передбачено суб’єктам господарювання за неприбрану територію біля споруд, де вони провадять діяльність?


Суб’єкти господарювання незалежно від форм власності, відповідно до Правил дотримання благоустрою у місті Дрогобичі, зобов`язані упорядковувати прилеглі території по периметру споруд, де вони провадять підприємницьку чи інші види діяльності.

Про це повідомила інспектор з благоустрою Департаменту міського господарства ДМР Людмила Ільченко.

Посадовець наголошує, що суб’єкти господарювання несуть відповідальність за прибирання територій, прилеглих до торговельних центрів, об`єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, 20 метрів від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці.

За порушення Правил благоустрою передбачено адміністративну відповідальність, згідно зі статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а саме накладення штрафу у розмірі від 340 гривень до 1700 гривень.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати: