Як захиститися від комарів

 

 

 

Влітку багато хто з нас полюбляє відпочивати на природі.  Але  тут на заваді повноцінному відпочинку можуть стати комарі. саме тому ми з вами поговоримо сьогодні, як від них захиститися.

Плануючи свій відпочинок неподалік від лісу або водойми, будьте готові до того, що нашестя комарів вас не омине. Але декілька простих порад можуть суттєво зменшити його наслідки.

Комарі дуже чутливі до запахів, їх відлякують аромати таких рослин, як ото гвоздика, аніс, кедр,  валер’яна, базилік, евкаліпт.  Листя цих рослин можна дрібно нарізати і розтерти на відкритих ділянках шкіри, або ж можна знайти ефірні олії цих рослин, розмішати їх з водою і точно так само намазати на шкіру, це – допоможе.  Можна також кинути кілька гілок ялівцю у вогнище. Надоїдливі комахи не люблять запах диму цієї рослини.

Вас захистить також полин. Можна натерти шкіру і одяг свіжо зірваними рослинами, або ж відваром його кореню, він готується так: дрібно порубати коріння і варити його хвилин 20-30 і потім протерти їм шкіру.

Поставивши декілька гілок свіжої бузини, можна захистити від шкідників кімнату.

Звичайно, в наш час є багато кремів, емульсій, електронних пристроїв, призначених для боротьби з непроханими гостями, але вони не завжди бувають під руками та часто є досить не дешевими. Зрештою – вибір за вами.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні