Як це зануритися у світ, де панує зимова казка?

День Св. Миколая обожнюють не лише діти, але й дорослі. З ним пов`язані світлі спогади очікування омріяного подарунка, веселі оповідки в теплому сімейному колі, безсонна ніч з надією зустріти головного винуватця свята та щирі усмішки наших друзів.

Хтось з нас вже за тиждень перевертав шухлядки  в пошуках дарунків, а хтось починав себе чемно поводити, чекаючи дива…

Диво поруч! І у цьому мали чудесну нагоду переконатись учні 3-Б класу (ЗОШ І-ІІІ ст.№15, класний керівник Крупач Л.Р.), завітавши до затишної дерев’яної Резиденції Святого Миколая, що знаходиться в м. Бориславі у ресторані «Шахтарочка». І справді зануритися у світ, де панує зимова казка та забути на мить про буденні клопоти,  можна, переступивши поріг Резиденції Святого Чудотворця. Захоплення викликає усе: казкова атмосфера, дивовижний інтер’єр, музичний супровід, а особливо спілкування з Миколаєм, який пригортає до себе кожну дитину, розпитує про справи, успіхи та невдачі, дає настанови та з приємністю фотографується із дітками та дорослими.

Діти радо демонстрували Святому свої таланти –  декламували вірші, водили хороводи та співали пісні, самостійно виготовили новорічну прикрасу  у майстерні Святого Миколая.  За такі старання юні гості отримали винагороду – символічні дарунки. А ще можливість посидіти у казкових санях, якими Чудотворець спустився з неба. Після відвідин Резиденції як дорослі, такі і діти вийшли у піднесеному настрої, переповнені приємними емоціями та вірою, що Миколай творить дива!

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні