Як назвати сквери, що знаходяться між вулицями Т.Шевченка, І. Франка та Лесі Українки? — Дрогобичан запрошують до участі в публічних консультація

З середи, 12 грудня, у Дрогобичі стартує публічна консультація на тему «Як назвати сквери, що знаходяться між вулицями Т.Шевченка, І. Франка та Лесі Українки?».

З цього приводу у Дрогобицькій Ратуші відбулася презентація варіантів потенційних назв скверів, ідеї яких дрогобичани пропонували впродовж 10 днів, взявши участь в опитуванні.

Саме з надісланих дрогобичанами пропозицій і будуть обирати назви скверів.

Присутній під час презентації варіантів назв публічних консультацій міський голова Дрогобича Тарас Кучма, зазначив, що проводити такі консультації надзвичайно важливо, адже саме за їх допомогою можна почути думку громади, а не натовпу.

Публічні консультації триватимуть впродовж 14 днів — з 12 по 26 грудня.

Координатор ВІ “Активна Громада” Олена Юркевич повідомила, що впродовж наступних двох тижнів за допомогою е-ресурсу «Ваша думка» або відправивши смс-повідомлення на відповідний номер дрогобичани матимуть можливість висловити свою думку щодо того, яка назва більше личить скверам.

Для відбору дрогобичан подано три варіанти.

Відтак запрошуємо дрогобичан взяти участь у публічних консультація з вибору назви для скверу, що знаходиться між вул. І. Франка та вул. Лесі Українки та скверу між вул.Т. Шевченка та вул. І. Франка.

1. Як назвати сквер, що знаходиться між вул. І. Франка та вул. Лесі Українки?

Варіанти (послідовність фіксована):
1. Молодіжний;
2. І. Франка;
3. Франкопарк.

Зробити свій вибір можна за посиланням https://vdmk.org/5698 або відправити смс з текстом “5698 номер відповіді” на номер 093 177 00 35*.

2. Як назвати сквер, що знаходиться між вул.Т. Шевченка та вул. І. Франка?

Варіанти (послідовність фіксована):
1. Студентський;
2. Університетський;
3. Шульцпарк.

Зробити свій вибір можна за посиланням https://vdmk.org/9802 або відправити смс з текстом “9802 номер відповіді” на номер 093 177 00 35*.

*Вартість смс згідно з тарифом оператора

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 3.7]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні