Виставка «Зимовий вернісаж» організована у ЗДО №27 « Віночок»

Радує своїми барвами та розмаїттям виставка, що організована 15.01. 2019 р. в ЗДО №27 « Віночок»  – « Зимовий вернісаж». На виставці – зима, якою її бачать діти, все чим приваблює дітей зимова пора.

У роботах вихованців зображені українські традиції, яскраво прикрашені ялинки, зимові розваги, новорічні барви.

Цікаві та захоплюючі роботи виконані у різних стилях та з нетрадиційних матеріалів. Слід відмітити оригінальність та неординарність таких композицій: « Балерини у новорічному хороводі», «Колядує дітвора», «Веселі сніговики»,  «Завітала зимонька у ліс», «Ялиночки – красунечки», «Їде в гості Миколай». Юні художники – використовували нетрадиційні техніки малювання, у зображенні всієї неповторності чарівної зими.

Велика вдячність усім учасникам виставки талановитим дітям, батькам та педагогам.