Додаток № 1

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

Об‘єкти комунальної власності, які передаються в оренду

№ п/п Місце знаходження об‘єкту оренди площа оренди (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63 450,5
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Бриславська, 4 42,0
3 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28 408,2
4 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28 221,3
5 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 26 296,6
6 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Бориславська, 4 48,5
7 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Козловського, 82 620

Нежитлове приміщення за адресою: м.

Дрогобич, вул. Осмомисла, 10

Нежитлове приміщення за адресою: м.

Дрогобич, вул. Осмомисла, 10

10 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 180,0

Об‘єкт комунальної власності, який підлягає приватизації

№ п/п Місце знаходження об”єкта оренди площа  (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шолом-Алейхема, 1 51,3

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єктів комунальної власності.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути :

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчих документів учасника конкурсу;

– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

– письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами.

– копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;

– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт.

Конкурс  буде проводитись о 10 год. 30 травня 2019 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.

Конкурсну документацію необхідно подати до 27 травня включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 40.

Додаток № 2

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що сесією Дрогобицької міської ради  № 1730 від 23.04.2019 р. «Про включення в перелік об‘єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом (спсбом) викупу» прийнято рішення про викуп нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шолом-Алейхема, 1 , площею 51,3 м. кв.