Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності, які передані в оренду.

№ п/п Місце знаходження об”єкту оренди площа оренди (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Шевська, 1 4,7
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Данила Галицького, 8 45,8

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єктів комунальної власності для нарахування орендної плати.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути :

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчих документів учасника конкурсу;

– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

-письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами.

– копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;

– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт.

Конкурс  буде проводитись о 10 год. 21 лютого 2019 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.

Конкурсну документацію необхідно подати до 18 лютого включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.