Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності, які передані в оренду.

№ п/п Місце знаходження об”єкту оренди площа оренди (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Жупна, 17 132, 2
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Жупна, 17 60,0
3 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 3 49, 0
4 Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25 107,0
5 Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогбич, вул. Трускавецька, 120 239,6
6 Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогбич, вул. Трускавецька, 120 221,6

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єктів комунальної власності для нарахування орендної плати.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути :

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчих документів учасника конкурсу;

– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

-письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами.

– копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;

– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт.

Конкурс  буде проводитись о 10 год. 7 грудня 2018 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.

Конкурсну документацію необхідно подати не пізніше ніж за три робочі дні до проведення конкурсу за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.