Виконавчий комітет ДМР оголошує конкурс на придбання житла – однокімнатної квартири для дітей-сиріт

З метою придбання житла – однокімнатної квартири для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у м.Дрогобичі, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради звертається до забудовників новозбудованих та введених в експлуатацію житлових будинків та власників житлових приміщень, які мають намір продати своє житло, яке придатне для проживання дітей. Інформацію про наявність житлових однокімнатних квартир, які підлягають продажу просимо надати у найкоротший час у службу у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради (м.Дрогобич, пл.Ринок, 1 каб.50. Служба  справах дітей. E-mail: susd_vkdmr@ukr.net)