Всеукраїнська дистанційна олімпіада з англійської мови у ЗОШ №14

Цьогоріч 10 учнів ЗОШ №14 м.Дрогобича вперше спробували свої сили у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з англійської мови “Всеосвіта. Весна 2019”. На них чекали захопливі завдання, які мали на меті засвоїти нові знання та закріпити матеріал, вивчений в двохсеместрах. Школярі мали можливість відповідати на всі запитання в режимі онлайн, а їх перевірка відбувалася автоматично, відразу після внесення відповідей на сайті. Це сприяє, насамперед, підвищенню мотивації до вивчення іноземних мов і дозволяє чітко виявити рівень знань учнів, а також вимагає активного прояву найкращих учнівських здібностей – креативності та кмітливості, вміння самостійно мислити та долати труднощі.
Результати дистанційної олімпіади дуже нас порадували. Шестеро конкурсантів продемонстрували високий рівень інтелектуальних здібностей, набравши максимальну кількість балів. Вони були нагороджені дипломами першого ступеня та подяками на адресу батьків.
Решта учнів теж показали хороший результат.
Координатор конкурсу Круглій І.Ю. висловлює глибоку вдячність всім вчителям, які підтримали цюосвітню ініціативу. Бажаю всім нам, щоб почуття гордості за наших дітей і надалі окриляло та супроводжувало нас.
Learning English is not about time.It’s about effort.(The unknown author)

Ірина Круглій, вчитель англійської мови

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні