Всесвітній день поезії в затишній залі Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7

21 березня у Всесвітній день поезії  в затишній залі Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7  зібралися учні 9-11 класів, їхні наставники, щоб вшанувати її величність ПОЕЗІЮ.

Свято «Всесвітній день поезії» був заснований не так давно: в 1999 році, в столиці Франції, в рамках 30-ї генеральної асамблеї ООН. В Україні його почали святкувати з 2004 року.  Головною метою щорічної святкової події, перш за все, є залучення до віршованого мистецтва сучасної молоді, адже Всесвітній день поезії – це реальна можливість проявити свої творчі здібності, дізнатися про талант, що  живе поруч.

А гостею на святі була Галина Миколаївна Брич,  поет,  учитель початкових класів Дрогобицької середньої школи №5. Творчий доробок пані Галини – це збірки поезій «Життя моє…», «За покликом серця», «Черпаю слово з джерела». Вірші Галини Миколаївни торкнулися душі кожного, хто познайомився з її поезією, адже  вона спонукає  до роздумів, закликає робити все можливе, щоб кращим став наш світ, в якому кожна людина буде жити за покликом серця.

 

 

 

 

 

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні