Воїн Руслан Філіпсонов виконує свою обіцянку…

9 березня 2015 року вчителі Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Івана Франка провідували воїнів, які лікуються у львівському госпіталі. Хвилювалися, особливо перед брамою шпиталю, але коли переступили поріг палати, де лежить Руслан Філіпсонов, десь те хвилювання поділося. Він своєю чарівною усмішкою, щирістю та безпосередністю нас відразу “приворожив” . Це справжній Герой, який ціною власного здоров”я врятував з поля бою шістьох побратимів. Він переніс дві клінічні смерті, три десятки операцій. Але це його не зломило.

Дитячі листи, малюнки, солодощі та печиво, симпатичний “конвертик” з дуже потрібним вмістом – грошима, які збирали усією школою, мов яблуневий цвіт, посипалися в руки Героя. Тішився Руслан, і ми коло нього. Атмосфера була така, ніби зустрілися давно знайомі люди. Пригадували цікаві життєві моменти, переглядали фото і дитячі послання. І раз у раз перечитуючи їх, юнак отримував порцію позитивних емоцій. Руслан просив подякувати усім діткам та вчителям за підтримку, і, пообіцяв…ви не повірите – скоро приїхати до нас у гості!» – це уривок статті, яка була написана 4 роки тому. Її авторами є Брелик О.Я. і Кец О.В.
Минуло рівно 4 роки. Воїн Руслан Філіпсонов переніс уже понад 50 операцій, на щастя, став на ноги і виконав свою обіцянку – завітав у Першу школу, щоб зустрітися з учнями, вчителями та провести Урок Мужності. Півтори години розмови минули миттєво. Руслан відповідав на запитання, ділився своїми думками про сучасне та майбутнє нашої держави, всією своєю поставою являв позицію Українця, громадянина, патріота. І для учнів, і для вчителів ця розмова стала Уроком Українськості, за який ми щиро вдячні Русланові. Дякуємо також п. Лесі Возняк за ініціативу цієї зустрічі. Героєві бажаємо міцного здоров’я, миру та плідної праці на благо України!

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні