Вітаємо переможців обласного конкурсу«Таланти твої, Україно»

У Центрі творчості дітей та Юнацтва Галичини Львова з 27 по 29 березня 2019 року проходив обласний конкурс з ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно», мета якого:

• виявлення здібних дітей та підлітків, які займаються різними видами декоративно-ужиткового мистецтва та сприяти їх подальшому творчому розвитку;
  • пропагувати кращі зразки українського мистецтва, залучати дітей до збереження, відродження творів народних майстрів, сприяти створенню цікавих нових творів ужиткового спрямування;
  • підвищувати професійну майстерність учнів, кращі роботи продемонструвати громадськості області.

У конкурсі взяли участь вихованці гуртка «Бісероплетіння» Стебницького БХЕТУМ під керівництвом Писко Н.А. і здобули призові місця в номінації «гердан, вироби з бісеру»:

Вікторія Галущак – II місце;

Софія Янів – III місце.

Дирекція та освітянський колектив Стебницького БХЕТУМ вітає переможців конкурсу і бажає їм надалі розвивати свої творчі здібності, створювати оригінальні вироби декоративно-ужиткового мистецтва за допомогою чарівного бісеру.

Дзьоба Л.П.

заступник директора з навчально-виховної роботи

Стебницького БХЕТУМ