Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов, інформаційних технологій, екології

Результати участі учнів ЗНЗ міст Дрогобича та Стебника у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2018-2019 н.р.

 

Навчальна дисципліна Прізвище, ім´я учня Клас Заклад загальної середньої освіти Місце Прізвище, ім´я, по батькові вчителя
1.                  англійська мова Петрова Аліна Олександрівна 9 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №7 ІІІ Ошуст Олександра Ігорівна
2.                  англійська мова Грицишин Марія Романівна 9  Дрогобицька СШ І-ІІІ ступенів  №16 ІІІ Стецевич Оксана Степанівна
3.                  англійська мова Демберецька Мар’яна Ігорівна 10 Дрогобицька гімназія імені Б. Лепкого ІІІ Сосяк Галина Іллярівна
4.                  англійська мова Криваль Максим Віталійович 11  Дрогобицька СШ І-ІІІ ступенів  №16 ІІІ Левкович Марія Тадеївна
5.                  німецька мова Берко Артем Андрійович 11 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Манько Уляна Ігорівна
6.                  німецька мова Хомин Діана Ігорівна 11 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Манько Уляна Ігорівна
7.                  німецька мова Хало Віталія Олексіївна 11 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Василюк Світлана Осипипівна
8.                  німецька мова Дробиняк Жанна Ярославівна 10 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Василюк Світлана Осипипівна
9.                  німецька мова Шабаліна Анна Євгенівна 10 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Василюк Світлана Осипипівна
10.              німецька мова Мишковська Юліана Юріївна 10 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІ Джура Галина Іванівна
11.              німецька мова Микитин Софія Василівна 10 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Джура Галина Іванівна
12.              німецька мова Іванишин Галина Петрівна 9 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 І Михайлишин Юлія Степанівна
13.              німецька мова Іванишин Юстина Петрівна 9 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІ Михайлишин Юлія Степанівна
14.              німецька мова Андріїв Михайло Васильович 9 Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ІІІ Михайлишин Юлія Степанівна
15.              французька мова Кравців Анастасія 9 Дрогобицька гімназія імені Б. Лепкого ІІ Ковальчук Василь Дмитрович
16.              французька мова Стасюк Марта Тарасівна 11 Дрогобицький ліцей III Орищак Ірина Михайлівна
17.              французька мова Ковальчин Вікторія Ярославівна 10 Дрогобицька гімназія імені Б. Лепкого III Ковальчук Василь Дмитрович
18.              французька мова Вирста Софія-Марія Андріївна 11 Дрогобицька гімназія імені Б. Лепкого III Ковальчук Василь Дмитрович
19.              французька мова Козловська Ольга Михайлівна 11 Дрогобицька гімназія імені Б. Лепкого III Вирста Оксана Степанівна
20.              екологія Кузик Анастасія Романівна 10 Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 III Бонтей Галина Леонідівна

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні