Вітаємо фіналістів програми «Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів» – команду Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

16.05.2019 року у Києві в НСК «Олімпійський» відбувся фінал програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Серед сорока фіналістів програми була і команда Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 у складі Федчука Андрія (8-Г кл.), Берчук Вікторії та Середяка Максима (9-Г кл.) під керівництвом педагогів школи Вусатої Г.Г, Логин А.В. Надзвичайно креативна, цікава, змістовна презентація команди «Дрогобицькі яблучка» – «Яблуневий сад активностей» дуже сподобалась усім присутнім. А наших учасників найбільше вразила зустріч з фіналістом програми «Майстер шеф», автором збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку Євгеном Клопотенко. Тепер у планах нашої школи – зміна меню шкільної їдальні!!! Нашу команду підтримали члени журі та запросили до реєстрації у конкурсі на наступний навчальний рік!
Бажаємо нових вражень та перемог!!!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Горічко М.П.