Вітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Збройних Сил України

Фото з мережі Інтернет

Шановні захисники!

Від імені громади міста, виконавчого комітету міської ради, від себе особисто щиро вітаю учасників АТО, особовий склад військової частини А-1108, військовослужбовців та працівників військового комісаріату, ветеранів, воїнів запасу з Днем Збройних Сил України!

У цей день ми низько склоняємо голови перед поважними, мужніми, сильними та відважними воїнами. Сьогодні віддаємо шану тим, хто своїм героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.

З молитвою згадуємо й тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати і берегти в історії як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу.

Шановні військовослужбовці, від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Тому ми бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту вашим сім’ям та родинам, витримки та стійкості духу у благородній справі — вірного служіння рідному народові.

Хай Господь Бог щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я Незалежної України! Мирного усім нам неба!

Слава Україні!

З повагою міський голова Дрогобича Тарас Кучма