Відтепер тільки онлайн: Реєстрацію учнів у 10-ті класи шкіл Дрогобича та Стебника вперше проводять через е-систему

9 Серпня 0:00

Вслід за запровадженням електронної реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади та перші класи з використанням технології, яка унеможливлює фальсифікацію даних, така ж система запрацювала і при подачі заявок для вступу у старшу школу — 10-ті класи міст Дрогобича та Стебника.

Впровадження е-системи при вступі у старшу школу дає можливість точно і завчасно знати, яка кількість десятикласників навчатиметься у наших школах і таким чином сформувати достовірну попередню мережу, — додають у відділі освіти ДМР.

Прийом заявок на набір учнів 10-ті класи триватиме до 15 серпня.

Заявки подаються лише у режимі онлайн через е-систему. Кожен з учнів чи їх батьки можуть зробити це самостійно, перейшовши за посиланням на спеціальний е-ресурс https://drohobych-rada.gov.ua/e-zapys-ditej-u-pershi-klasy/ та виконавши умови реєстрації.

Оскільки цьогоріч учні вперше вступають за такою системою, то звернутись за допомогою при е-реєстрації можна безпосередньо у навчальний заклад, куди у 10-й клас вступає учень.

Зазначимо, що на території міст Дрогобича та Стебника є 8 навчальних закладів, які надають повну загальну середню освіту, тобто проводять набір у старшу школу 10-11 класи:

Заклад Кількість класів
ЗОШ №1 2
ЗОШ №2 2
ЗОШ №3 2
ЗОШ №4 2
ЗОШ №7 2
ЗОШ №16 2
гімназія 3
ліцей 4

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія