Відпочинок обдарованих дітей Рідної школи

Гарні традиції зберігаються… На початку літніх канікул найуспішніші  учні ЗОШ №1, які підтвердили свої знання здобутками у різноманітних проектах, конкурсах та олімпіадах, мали змогу відпочити на туристичній базі у селі Стрілки.

Дуже часто в круговерті днів ми не маємо часу насолодитися природою та спілкуванням з однолітками, тому такі поїздки — завжди до речі. Карпати зустріли нас сонячною погодою та чудовими краєвидами. Відпочинок біля басейну, ігри просто неба, пісні біля ватри, нові знайомства, кумедні історії… Оповідається швидко, але для нас ці спогади – незабутні. Хочемо щиро подякувати вчителям, які розділили з нами приємні емоції,— Дробиняк Марії Іванівні, Фрайту Степанові Васильовичу, Вознюк Людмилі Іванівні.

Тож, без сумніву, цей відпочинок вдався на славу, а нам залишається в атмосфері загального ентузіазму підкорювати все нові і нові вершини!