Відомі блогери першого україномовного проекту про подорожі Україною – BLOG 360 відвідали Дрогобич.ФОТО

0:00 16 Квітня 2018

У суботу, 14 квітня, Дрогобич на запрошення Туристичного-інформаційного центру відвідали творці першого україномовного проекту про подорожі Україною – BLOG 360. Учасники проекту самі себе позиціонують, як команда молодих активних людей, які люблять свою країну та не уявляють своє життя без мандрів. Специфіка діяльності блогерів полягає у відвідинах міст України та відзняття відеороликів про туристичні принади того чи іншого міста, які публікуються на офіційних інтернет-сторінках BLOG 360 у мережі Facebook та YouTube.

Відтак туристи мають змогу переглянути кожен з відеороликів та обрати місто для подорожі.

У Дрогобичі мандрівники оглянули старовинну Ратушу, відвідали відому не лише на Львівщині , а далеко за її межами, старовинну церкву Святого Юра, прогулялися вулицею Панською (теперішня Тараса Шевченка), що особливо багата архітектурними пам’ятками, не оминули увагою древній Костел, а також завітали у музей «Дрогобиччина», який залишив чимало мистецьких вражень.

Зі слів учасників проекту, у чарівному галицькому містечку Дрогобичі прихований величезний туристичний потенціал, що може дивувати своєю вишуканістю, непересічністю та історичною вагою. На жаль, не все ще вдалося відвідати мандрівникам – своєї черги у наступних візитах BLOGу 360 чекатимуть синагога, знаменита вулиця «крокодилів», а також інші архітектурні дива Дрогобича.

Туристично-інформаційний центр Дрогобича на чолі з керівником Ігорем Чавою разом із командою BLOG 360 висловлюють подяку за підтримку і теплу зустріч театру «Альтер», дуету «Імені нас», радіостанції «Твоє Радіо», а також рестораціям «Кавун» та «Рафінерія» за смачну галицьку кухню, якою частували гостей.

Відеоролик про Дрогобич на офіційних інтернет-сторінках BLOG 360 можна очікувати уже наприкінці травня.

Зауважмо, що візити таких проектів є справді вагомими для популяризації туристичного потенціалу міста Дрогобич, адже розповідають про вартісні архітектурні та мистецькі пам’ятки , які інколи можуть бути не достатньо відомі не лише гостям міста, а й місцевим жителям.

ФОТО з мережі Інтернет

Перейти до вмісту