Великоднє диво у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Великдень… Все добро небес

Сьогодні тут у нашій школі.

Вітаємось: — Христос воскрес!

Заходьте, друзі і знайомі!

Великдень – найбільше весняне свято, яке викликає позитивні емоції. У нашій школі не обходять його стороною. Дітям пояснюють походження і традиції цього свята, а також  влаштовують в школі конкурси на кращу великодню саморобку. Тому напередодні свята в школі відбулася виставка “Великоднє диво”. Учні школи разом з батьками виготовили різноманітні композиції.

Великодні свята завжди асоціюються з яскравими барвами, з різнокольоровими писанками, з красивими стрічками, а найголовніше – з приходом весни! Аби наповнити дім святом, віднедавна стало популярним оригінально прикрашати оселю не лише до Різдва, а й до Великодня. Звісно, такі модні тенденції перебираємо із Заходу, та чом би й ні?

Прикрашати оселю до Великодня — заняття цікаве і захоплююче, бо нам допомагають діти. Як свідчать прикрашені писанками класні приміщення, у нашому навчальному закладі в пошані писанка-витинанка.

Писанка, як символ весняного відродження природи відома багатьом народам світу, однак, кожен зможе по-новому відкрити для себе цей Великодній символ.

Упродовж двох місяців учні 3-8 класів та вчитель християнської етики Дашко Г.І. готувалися до цієї події. Особливо активними були учні початкової школи та 5-6-х класів, їх писанки відрізняються високою майстерністю, оригінальністю та творчим підходом до справи.

Радували око та серце декоративні об’ємні роботи виконані в таких техніках як: квілінг, паперопластика, вишивка бісером, м’яка іграшка. Яскравими експонатами стали творчі поробки з використанням технікм бісероплетіння. І різноманітні сувеніри: витинанки третьокласників, великодні кошики учнів 8-их класів, аплікації п’ятикласників, ексклюзивні писанки учнів 6 класу, крашанки учнів 4-их класів, великодні курчата з ниток семикласників, символіка яких вражала своєю неповторністю.

Неможливо обійти стороною виконання композиції Романа Пастернака, учня 5 класу.

З кожного класу були відзначені найкращі роботи. Враховувались оригінальність, креативність.

Прикрасити  нашу школу так, щоб вона  виглядала справді стильно і було затишно у ній – завдання кожного учнівського колективу. Зараз весна і хочеться світлих кольорів. Дитячі роботи наповнили святковою атмосферою. Цей  писанковий сад вже очікує  приходу великого свята, несе нам радість веселкову і коли наша школа сяє, в душі у нас світанок розцвітає.

Виставка вразила всіх своєю неповторністю, колоритністю та якісним рівнем виконання представлених робіт, збагатила всіх духовно, долучила до вічних звичаїв нашого народу та показала, наскільки талановитими і натхненними є наші учні!