Великодня листівка своїми руками…

У наш час немає жодної людини, яка б не переймалася долею бійців. Кожен з нас намагається їх підтримати: хто – матеріально, хто – морально, хто – духовно. Але найдорожча і найцінніша підтримка – дитяча.

Упродовж тижня у початкових класах ЗОШ І-ІІІ ст.№15 працювала Майстерня добра та радості.

Учні 1-4-их  класів з любов’ю та трепетом виготовляли для воїнів АТО вітальні листівки з привітаннями та щирими дитячими побажаннями українським захисникам. Діти уважно вирізали візерунки та контури деталей листівки, старанно склеювали їх, дбайливо робили вітальні надписи та придумували унікальне оздоблення для кожної. Таким чином діти вирішили привітати воїнів власноруч виготовленими листівками та виготовити обереги для солдатів.

У листівках діти вітали з Світлим Воскресінням Христовим, щиро бажали, щоб Господь  боронив наших захисників завжди і всюди, щоб вони повернулись додому живими, щоб війна якнайшвидше закінчилась і засяяло сонце миру над всією Україною.

Малеча неспроста вкладала душу у паперові вироби, адже відчуває велику повагу та вдячність до українських воїнів. Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу. Всі дитячі роботи  передані до шпиталю, щоб підняти настрій воякам, дати їм відчутим, що тут їм вдячні, про них пам’ятають і розуміють важливість їхньої служби, і найголовніше – чекають додому живими.

 Впевнені: веселкове різнобарв’я великодніх вітальних листівок зігріватиме душу воїнів радістю та передасть тепло 15 дрогобицької школи і лунатиме радісне „Христос Воскрес!”, а солодощі повернуть їм смак дитинства.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні