Вдруге за місяць: Дрогобицька міська лікарня №1 отримала нове обладнання для кардіологічного відділення. ФОТО. ВІДЕО

22 Травня 0:00

https://youtu.be/yVSgdxR94-A

У вівторок, 21 травня, медичним працівникам кардіологічного відділення Дрогобицької міської лікарні №1 передали нове обладнання.

Мова йде про монітор пацієнта, апарат-ЕКГ та сучасний дефібрилятор, який призначений для електроімпульсної терапії порушень серцевого ритму при зупинці серця.

Це вже друге медичне обладнання, яке було передано КНП «Дрогобицька міська лікарня» за останній місяць.

Обладнання було закуплене за благодійні внески, виручені під час Другого благодійного балу у Дрогобичі, ініціатором та організатором якого виступила Леся Татарська за підтримки Дрогобицької міської ради.

Офіційно життєво-необхідне для пацієнтів обладнання передали у вівторок, 22 травня. З керівництвом лікарні зустрілися міський голова Дрогобича Тарас Кучма, відома громадська діячка Леся Татарська та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Нагадаємо, що за результатами Другого благодійного балу, який відбувся 6 травня, загалом вдалося зібрати 207 600 гривень. За кошти, виручені під час Першого благодійного балу у 2018 році, було закуплено апарат штучної вентиляції легень та фетальні кардіомонітор також для КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Прес-служба ДМР

До теми: У Дрогобицькій лікарні №1 запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф — МРТ. ФОТО. ВІДЕО

Чат-бот Гаряча лінія