Василь Лозинський і Тарас Кучма відвідали постраждалих у Дрогобицькій лікарні. ФОТО

30 Серпня 0:00

У п’ятницю, 30 серпня, після завершення похоронів шести загиблих у надзвичайні ситуації, яка трапилася у будинку 101 на вулиці М. Грушевського, міський голова Тарас Кучма спільно з заступником голови ЛОДА Василем Лозинським відали потерпілих, які перебувають у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». Разом з посадовцями потерпілих провідали начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба та головний лікар КНП «ДМЛ №1» Володимир Бігуняк.

У ході візиту посадовці поспілкувалися потерпілими та їх рідними. А також повідомили про процедуру надання матеріальної допомоги потерпілим.

“Родинам загиблих виплатять по 100 тисяч грн, постраждалим мешканцям, які перебувають у медичних закладах з тяжкими тілесними ушкодженням — по 75 тисяч грн, з легкими тілесними ушкодженнями — по 50 тисяч гривень”, — наголосив Василь Лозинський.

Нагадаємо, в ніч з 27 на 28 серпня 2:40 у Дрогобичі відбувся обвал другого під`їзду житлового будинку за адресою вул. М. Грушевського 101/1, за результатами якого 8 людей загинуло, 7 госпіталізовано.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія