Василь Качмар: У Дрогобичі визначили умови, згідно з якими з 1 квітня надаватимуть медичні послуги іногороднім пацієнтам

У понеділок, 26 березня, начальником відділу охорони здоров`я ДМР Володимиром Чубою було підписано наказ, у якому визначено умови, згідно з якими з 1 квітня надаватимуть медичні послуги іногороднім пацієнтам.

«Над розробкою цього документу та визначенням умов, згідно з якими надаватимуть тепер послуги іногороднім пацієнтам, ми працювали спільно з керівниками медичних закладів Дрогобича, ретельно опрацьовуючи та враховуючи всі деталі», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар.

Також посадовець наголошує, що загальні пункти наказу, передбачені до виконання, прописуватимуться у наказі МОЗу щодо підписання з 1 квітня декларації між лікарем та пацієнтом.

«Однак, ми виокремили окремі пункти задля того, щоб більше не повторилась ситуація з дефіцитом бюджету галузі охорони здоров’я мм. Дрогобича і Стебника через відсутність міжбюджетних трансфертних розрахунків суміжних адмінтериторіальних одиниць за пролікованих іногородніх хворих у закладах охорони здоров’я мм. Дрогобича і Стебника», — додав заступник міського голови.

Відтак, згідно з першим пунктом наказу, який вступає у Дрогобичі в дію з 1 квітня, амбулаторний прийом іногородніх пацієнтів лікарями ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ медзакладів Дрогобича проводитиметься лише після укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»;

2. проведення амбулаторного прийому вузькими спеціалістами лише за наявності скерування від лікарів первинної медичної допомоги КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», у разі укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

3. госпіталізацію планових іногородніх пацієнтів проводити лише за наявності скерування на госпіталізацію від:
– лікарів лікувального закладу за місцем проживання з печаткою даного лікувального закладу;
– лікарів первинної медичної допомоги КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», в разі укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

4. госпіталізацію ургентних хворих проводити лише по життєвих показах, в іншому разі – після проведеного обстеження, консультування та наданої медичної допомоги в умовах приймально-ургентного відділення, скеровувати пацієнта з лікувальними рекомендаціями на лікування у заклад охорони здоров’я за місцем проживання або у заклади третинного рівня надання медичної допомоги.

Окрім цього, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар доручив начальнику відділу охорони здоров`я ДМР Володимиру Чубі з перших днів впровадження в дію Документу створити спеціальну комісію з перевірки виконання наказу керівниками установ охорони здоров`я міста Дрогобич.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: