ВАНДАЛИ – ЗБИРАЧІ МЕТАЛУ

На жаль, вже звичною для нас стала тема вандалізму, коли задля отримання мізерного прибутку нищиться дороге обладнання або руйнуються споруди, які коштують десятки, а то і сотні тисяч гривень.
Не винятком є і Дрогобич. Не варто перераховувати всі об’єкти, що знищені вандалами. Їх у місті, на жаль, дуже багато.
Сьогодні, 22 березня, до «Муніципальної варти» зателефонував чоловік, що мешкає по вулиці Бориславській. З його слів стало відомо, що з території колишнього «Технікуму статистики» два дні поспіль невідомі особи виносять металеві предмети.
Реакція була миттєвою: «металозлодіїв» було затримано, після чого був складений адмінпротокол. Пізніше горе-заробітчани, що за їх словами «витягали металеві кутники зі сходів, щоб заробити собі на пиво…», були передані працівникам поліції для подальшого розслідування.
Любителям підібрати те, що «погано лежить» варто не один раз «зважити» свої дії, бо вони тягнуть за собою відповідальність, часом не тільки адміністративну, але й кримінальну(залежно від завданих збитків).
ДРОГОБИЧАНИ, ЯКЩО ВАМ ВІДОМІ ФАКТИ ПОРУШЕНЬ ПРАВОПОРЯДКУ, НА ТЕРИТОРІЇ ДРОГОБИЧА ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ: 068 25 29 692, або 419888.
МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ПРИЙТИ ВАМ НА ДОПОМОГУ.

Докладніше на: https://www.facebook.com/municipalna.varta.92

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні