В нас – Букварикове свято

 В ласкавому травневому повітрі

Бузковий запах ллється і бринить.

Тож у школі нашій рідній

Веселе свято продзвенить.

Любі друзі, мами й тата!

В нас – Букварикове свято

Батьки, учні, вчителі радо зустріли в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ст.№15 вже не маленьких першокласників, а учнів 1-А класу, класний керівник Луців Н.В., які зовсім недавно сіли за шкільні парти, плідно працювали, навчилися читати й писати, рахувати, малювати, бігати, стрибати, товаришувати та брати активну участь у шкільному житті. У них надзвичайно радісний і щасливий день. Це дуже радісний день в житті першокласників і разом з тим трішки сумний, адже вони прощаються з найулюбленішою книжкою – Букварем.   Дітки закінчили читати першу шкільну книгу – Буквар, позаду вже вісім місяців навчання в школі, вісім місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, але і перших перемог. Ми побачили, що всі учні класу читають, грамотно пишуть, рахують. Та в прислів’ї стверджується: «Вік живи – вік учись». Скільки б не жила людина вона завжди пізнає щось нове: незнайомі науки, невідомі світи, саму себе. Але початок усім цим відкриттям – за шкільною партою. І Буквар був вашим першим найголовнішим помічником.

На сцену вийшов учень 5 класу Луців Ростислав – Букварик: «Дякую вам за теплі слова. Та не сумуйте я залишаю з вами своїх друзів, які розповідатимуть ще багато цікавого».

І тут виходять Читанка – Ольга Колеснікова,учениця 5 класу і Українська мова – Яцуляк Марія-Віолетта, учениця 5 класу.

А Читанка давно мріяла познайомитися зі школярами. Букварик частенько їй розповідав про працьовитий 1-А клас. Я поведу вас стежками казок, оповідань,загадок, прислів’їв, тепло промовила Олічка…

А Марія – Віолетта-Українська мова:

Як найчарівніша колискова,

Плекає з дитинства вас рідна мова.

То піснею злине, то гарною казкою,

То словом догани, то ніжною ласкою.

Під мамине слово ви й виросли нишком.

Марія- Віолетта закликала першокласників шанувати цю добру книжку.

Суховерська О.М., заступник директора з навчально – виховної роботи, так ніжно запитала:

– Що для життя потрібно?

 -Сонце!

– Що для дружби потрібно?

-Серце!

-Що для серця потрібно?

-Щастя!

-Що для щастя потрібно?

-Мир!Хай ваші обличчя завжди світяться радістю, хай здійсняться всі ваші мрії, хай веселковий світ вашого дитинства не буде затьмарений жодними прикрощами! Успіхів вам і натхнення! Зростайте здоровими, щасливими, розумними. Нехай пишається вам наша Україна.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні